Prej njė periudhe 20-vjeēare shoqėria "VICTORIA-AL" SHPK me qendėr nė Tiranė,ushtron aktivitetin
nė fushėn e tregtimit dhe mirėmbajtjes sė sistemeve elektronike,tė dedektimit dhe shuarjes
automatike tė zjarrit;Furnizimit me pajisje speciale,veshje dhe lėndė shuarėse pėr shėrbimin
profesional shtetėror tė MZSH-sė si dhe reparteve speciale tė strukturave shtetėrore e private. Jemi
tė liēensuar nga Ministria e Brendshme Drejtoria e M.Z.SH-sė me leje tė posaēme pėr "Prodhimin
Mirėmbajtjen dhe Tregtimin e Pajisjeve dhe Lėndėve pėr Shuarjen e Zjarrit dhe Shpėtimin".
Shoqėria "VICTORIA-AL" SHPK ėshtė pėrfaqėsuese ekskluzive e disa kompanive prestigjoze tė
mirėnjohura ndėrkombėtare. Tė gjitha pajisjet e prodhuara nga kėto kompani dhe tė tregtuara nga
"VICTORIA-AL" SHPK janė nė pėrputhje dhe tė ēertifikuara sipas standarteve tė C.E.-sė.
Cilėsia dhe korrektėsia e stafit tonė tė kualifikuar nė kryerjen e shėrbimeve tė ofruara,ka qenė dhe
mbetet prioriteti ynė, duke na mundėsuar rinovimin e kontratave me klientėt ekzistues dhe zgjerimin
e portofolit me klientė tė rinj. Prezantimi nė treg i produkteve tė reja, na jep avantazhin tė jemi pranė
klientėve tanė dhe tė plotėsojmė kėrkesat e tyre nė cilėsinė dhe kohėn e duhur.
Misioni i shoqėrisė "VICTORIA-AL" SHPK ėshtė mbyllja totale e gjithė ciklit nga Projektimi,Furnizimi,
Instalimi,Mirmbajtja e paisjeve dhe Trajnimi i personelit mbi pėrdorimin e tyre,duke garantuar siguri
maksimale pėr funksionimin normal tė pajisjeve dhe shmangien e rreziqeve nė situata emergjente.
Admin login